Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  MikroTik

MikroTik

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...23
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN - Poškozený obal (Komplet)
4 783 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN - Po opravě (Komplet)
5 470 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1xUSB, 5x LAN, W-Fi 2,4GHz + 5 GHz, LTE,miniPCIePočet portů LAN:5; Počet mini-PCI slotů:1.
5 264 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik RouterBOARD cAPG-5HaxD2HaxD, cAP ax - Po opravě (Komplet)Počet portů LAN:1; Podporované standardy:802.11ac, 802.11a; Typ produktu:Boardy; Úroveň licence:L4; Podporované standardy:802.11b,g, 802.11n; Vlastnosti:Gigabitový ethernet.
3 097 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
KOMSHINE FC-30 Precizní lámačka optických vlákenTyp příslušenství ke kamerám:Ostatní.
3 203 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
KOMSHINE FX39, Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorováTyp příslušenství ke kamerám:Ostatní.
44 861 Kč
s DPH
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
275 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
936 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
936 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
936 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
936 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
936 Kč
s DPH
Stránka1234...23