Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  D-Link

D-Link

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...22
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - D-Link DES-1016D 16-port 10/100 Desktop / Rackmount Switch - Poškozený obal (Komplet)Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Počet portů LAN:16; Přenosová rychlost LAN (Mb/s):100; Maximální počet portů:16.
1 178 Kč
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
3 539 Kč
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
4 785 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
11 163 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
5 317 Kč
s DPH
D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
13 926 Kč
s DPH
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
2 953 Kč
s DPH
D-Link COVR-X1863 3-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemTyp aktivního prvku:Wifi Router; Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11ax, 802.11ac; Zabezpečení:WPA3; Typ antény:Integrovaná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1; Počet WAN portů:1; Další vlastnosti:Podpora Wi-Fi Mesh.
5 534 Kč
s DPH
D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45Typ aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
681 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
D-Link DAP-1360 Wireless N Access PointTyp aktivního prvku:AP (Access Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Připojení externí antény; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
993 Kč
s DPH
D-Link DAP-1610 Wi-Fi Range Extender, Wireless AC1200, 1x 10/100 portTyp aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
1 153 Kč
s DPH
D-Link DAP-1620 Wi-Fi Range Extender, Wireless AC1200Typ aktivního prvku:Extender; Frekvenční pásmo (GHz):2,4, 5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Zabezpečení:WPA2; Typ antény:Vestavěná; Použití:Vnitřní; Počet portů LAN:1.
1 971 Kč
s DPH
Stránka1234...22