Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Kategorie
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM

Přidat do oblíbenýchSFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu703048
Part numberSPB-7703WHPA//promo
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1615 Kč
Vaše cena bez DPH
336.36 Kč
Vaše cena včetně DPH
407 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP WDM transceiver 1,25Gbps 1000BASE-BX10 SM 3km TX 1550nm LC simp 0 až 70°C 3,3V HPA komp DM.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je407Kč  s dph
Váš e-mail