Philips LED display 65" 65BDL6051C/00
Přidat do oblíbenýchPhilips LED display 65" 65BDL6051C/00
Úhlopříčka obrazovky ("):65"; Technologie TV:LED; Rozhraní:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
Kód produktu526166
Part number65BDL6051C/00
Hlídací pes
Obr. Slot OPS umožňuje zabudování do počítače bez kabelů 1619464a
Slot OPS umožňuje zabudování do počítače bez kabelů
Obr. Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control 1619464b
Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
Bezdrátové sdílení obrazovky a pokročilá spolupráce
Kapacitní dotykový displej HID s funkcí USB Plug & Play
Kapacitní dotyková obrazovka nabízí špičkový vzhled se sklem od kraje ke kraji s šířkou rámečku pouhých 1,5 mm! Vytvořte nezapomenutelný interaktivní zážitek s až 10 dotykovými body současně. Tento displej je ideální pro aplikace založené na spolupráci a konkurenci a spojí vaše publikum s jakýmkoli obsahem, tudíž je ideální pro vzdělávání, veřejná prostranství, firemní, pohostinské a maloobchodní prostředí.
Technické specifikace
  • Úhlopříčka obrazovky (palce): 64,5 palců
  • Úhlopříčka obrazovky (metrická): 163,83 cm
  • Rozlišení panelu: 3840 x 2160
  • Optimální rozlišení: 3840 × 2160 při 60 Hz
  • Jas: 350 cd/m2
  • Kontrastní poměr (typický): 1 300:1
  • Dynamický kontrastní poměr: 500 000:1
  • Poměr stran: 16:9
  • Reakční doba (typická): 9 ms
  • Rozteč obrazových bodů: 0,372 (V) x 0,372 (Š) mm
  • Barevnost displeje: 1,07 miliardy
  • Úhel sledování (horizontální): 178 stupeň
  • Úhel sledování (vertikální): 178 stupeň
  • Operační systém: Android 9
  • Výstup videa: Display Port 1.2 (x 1), DVI - D (x 1), HDMI 2.0 (x 2)
  • Vstup zvuku: 3,5 mm konektor
  • Výstup zvuku: 3,5 mm konektor (x 2)
  • Další připojení: OPS, micro SD
  • Externí ovládání: RJ45, 2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup), 3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Dodávané příslušenství
  • Logo Philips (1x)
  • Čisticí hadřík (x 1)
  • Kabel DVI – I (1,8 m) (x 1)
  • Kabel HDMI (3 m) (x 1)
  • Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1)
  • Napájecí kabel (x 3)
  • Kabel pro uzavřený cyklus RS232 (x 1)
  • Dotykové pero (x 2)
  • Kabel USB A na B (3 m) (x 1)
  • Kryt USB (x 1)
  • Baterie AAA (x1)
  • Stručný návod (1x)
  • Dálkové ovládání (x1)
  • Kabel RS232 (3 m) (x1)
Rozhraní: HDMI
Úhlopříčka obrazovky ("): 65"