Philips LED display 65" 65BDL4550D/00
Přidat do oblíbenýchPhilips LED display 65" 65BDL4550D/00
Úhlopříčka obrazovky ("):65"; Technologie TV:LED; Rozhraní:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
Kód produktu526183
Part number65BDL4550D/00
Hlídací pes
Obr. Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti 1619482a
Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti
Obr. Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce FailOver 1619482b
Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce FailOver
Obr. SmartPower pro úsporu energie 1619482c
SmartPower pro úsporu energie
Obr. CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji 1619482d
CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji
Obr. Vytváření a aktualizace obsahu s nástrojem CMND & Create 1619482e
Vytváření a aktualizace obsahu s nástrojem CMND & Create
Obr. Správa nastavení různých displejů pomocí nástroje CMND & Control 1619482f
Správa nastavení různých displejů pomocí nástroje CMND & Control
Technické specifikace
  • Úhlopříčka obrazovky (metrická): 163,8 cm
  • Úhlopříčka obrazovky (palce): 64,5 palců
  • Rozlišení panelu: 3840 x 2160
  • Optimální rozlišení: 3840 x 2160 při 60 Hz
  • Jas: 500 cd/m2
  • Kontrastní poměr (typický): 1200:1
  • Dynamický kontrastní poměr: 500 000:1
  • Reakční doba (typická): 8 ms
  • Rozteč obrazových bodů: 0,372 x 0,372 mm
  • Barevnost displeje: 1,07 milionu
  • Technologie panelu: VA
  • Operační systém: Android 8.0
  • Clinical image: Předvolba D-Image (v souladu se standardem DICOM, část 14)
  • Vstup videa: HDMI 2.0 (x 2), USB 2.0 (x 2), DVI-I (x 1)
  • Vstup zvuku: 3,5 mm konektor
  • Externí ovládání: RJ45, 2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup), 3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
  • Wi-Fi: duální anténa s frekvencemi 2,4 GHz a 5 GHz
Dodávané příslušenství
  • Napájecí kabel
  • Kabel RS232
  • Dálkový ovladač
  • Baterie pro dálkový ovladač
  • Stručný návod k rychlému použití
  • Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1)
  • Kabel pro uzavřený cyklus RS232
  • Logo Philips (1x)
  • Kryt USB a šroub (x 1)
Rozhraní: HDMI
Úhlopříčka obrazovky ("): 65"