Philips LED display 50" 50BDL4550D/00
Přidat do oblíbenýchPhilips LED display 50" 50BDL4550D/00
Úhlopříčka obrazovky ("):50"; Technologie TV:LED; Rozhraní:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
Kód produktu526181
Part number50BDL4550D/00
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Philips
Hlídací pes
Obr. Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti 1619480a
Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti
Obr. Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce FailOver 1619480b
Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce FailOver
Obr. SmartPower pro úsporu energie 1619480c
SmartPower pro úsporu energie
Obr. CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji 1619480d
CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji
Obr. Vytváření a aktualizace obsahu s nástrojem CMND & Create 1619480e
Vytváření a aktualizace obsahu s nástrojem CMND & Create
Obr. Správa nastavení různých displejů pomocí nástroje CMND & Control 1619480f
Správa nastavení různých displejů pomocí nástroje CMND & Control
Technické specifikace
Úhlopříčka obrazovky (metrická): 125,7 cm
Úhlopříčka obrazovky (palce): 49,5 palců
Rozlišení panelu: 3840 x 2160
Optimální rozlišení: 3840 x 2160 při 60 Hz
Jas: 500 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 4000:1
Dynamický kontrastní poměr: 500 000:1
Reakční doba (typická): 8 ms
Poměr stran: 16:9
Úhel sledování (horizontální): 178 stupeň
Úhel sledování (vertikální): 178 stupeň
Rozteč obrazových bodů: 0,2854 x 0,2854 mm
Barevnost displeje: 1,07 milionu
Technologie panelu: VA
Operační systém: Android 8.0
Clinical image: Předvolba D-Image (v souladu se standardem DICOM, část 14)
Vstup videa: HDMI 2.0 (x 2), USB 2.0 (x 2), DVI-I (x 1)
Vstup zvuku: 3,5 mm konektor
Výstup zvuku: 3,5 mm konektor
Externí ovládání: RJ45, 2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup), 3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Wi-Fi: duální anténa s frekvencemi 2,4 GHz a 5 GHz
Dodávané příslušenství
  • Stručný návod k rychlému použití
  • Kabel RS232
  • Napájecí kabel
  • Kabel pro infračervený senzor (1,8 m)
  • Dálkový ovladač a baterie AAA
  • Kabel pro uzavřený cyklus RS232
  • Logo Philips (1x)
  • Kryt spínače AC
  • Kryt USB (x 1)
  • Šrouby
Formát obrazovky: 16:9
Technologie TV: LED
Rozhraní: HDMI
Úhlopříčka obrazovky ("): 50"