Philips LED display 43" 43BDL4550D/00
Přidat do oblíbenýchPhilips LED display 43" 43BDL4550D/00
Úhlopříčka obrazovky ("):43"; Technologie TV:LED; Rozhraní:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
Kód produktu526180
Part number43BDL4550D/00
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Philips
Hlídací pes
Obr. Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti 1619479a
Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti
Obr. Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce FailOver 1619479b
Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce FailOver
Obr. SmartPower pro úsporu energie 1619479c
SmartPower pro úsporu energie
Obr. CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji 1619479d
CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji
Obr. Vytváření a aktualizace obsahu s nástrojem CMND & Create 1619479e
Vytváření a aktualizace obsahu s nástrojem CMND & Create
Obr. Správa nastavení různých displejů pomocí nástroje CMND & Control 1619479f
Správa nastavení různých displejů pomocí nástroje CMND & Control
Technické specifikace
  • Úhlopříčka obrazovky (metrická): 108,0 cm
  • Úhlopříčka obrazovky (palce): 42,5 palců
  • Rozlišení panelu: 3840 x 2160
  • Optimální rozlišení: 3840 x 2160 při 60 Hz
  • Jas: 500 cd/m2
  • Kontrastní poměr (typický): 1200:1
  • Dynamický kontrastní poměr: 500 000:1
  • Reakční doba (typická): 8 ms
  • Poměr stran: 16:9
  • Úhel sledování (horizontální): 178 stupeň
  • Úhel sledování (vertikální): 178 stupeň
  • Rozteč obrazových bodů: 0,2451 x 2451 mm
  • Barevnost displeje: 1,07 milionu
  • Technologie panelu: IPS
  • Operační systém: Android 8.0
  • Clinical image: Předvolba D-Image (v souladu se standardem DICOM, část 14)
  • Vstup videa: HDMI 2.0 (x 2), USB 2.0 (x 2), DVI-I (x 1)
  • Vstup zvuku: 3,5 mm konektor
  • Externí ovládání: RJ45, 2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup), 3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
  • Wi-Fi: duální anténa s frekvencemi 2,4 GHz a 5 GHz
Obsah balení
  • Stručný návod k rychlému použití
  • Kabel RS232
  • Napájecí kabel
  • Kabel pro infračervený senzor (1,8 m)
  • Dálkový ovladač a baterie AAA
Formát obrazovky: 16:9
Technologie TV: LED
Rozhraní: HDMI
Úhlopříčka obrazovky ("): 43"