Philips LED display 32" 32BDL3550Q/00
Přidat do oblíbenýchPhilips LED display 32" 32BDL3550Q/00
Úhlopříčka obrazovky ("):32"; Technologie TV:LED; Rozhraní:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
Kód produktu526172
Part number32BDL3550Q/00
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Philips
Hlídací pes
Obr. Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control 1619470a
Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
Obr. Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván 1619470b
Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván
Obr. CMND & Create. Vyvíjejte a spouštějte vlastní obsah 1619470c
CMND & Create. Vyvíjejte a spouštějte vlastní obsah
Integrovaný přehrávač médií. Snadno plánujte obsah ze zařízení USB
Technické specifikace
  • Úhlopříčka obrazovky (metrická): 80 cm
  • Úhlopříčka obrazovky (palce): 31,5 palců
  • Rozlišení panelu: 1920 x 1080p
  • Optimální rozlišení: 1 920 × 1 080 při 60 Hz
  • Jas: 350 cd/m2
  • Kontrastní poměr (typický): 4000:1
  • Dynamický kontrastní poměr: 500 000:1
  • Reakční doba (typická): 8 ms
  • Poměr stran: 16:9
  • Úhel sledování (horizontální): 178 stupeň
  • Úhel sledování (vertikální): 178 stupeň
  • Rozteč obrazových bodů: 0,36375 x 0,36375 mm
  • Barevnost displeje: 16,7 milionu
  • Technologie panelu: VA
  • Operační systém: Android 8.0
  • Clinical image: Předvolba D-Image (v souladu se standardem DICOM, část 14)
  • Vstup videa: HDMI 2.0 (x 2), USB 2.0 (x 2), DVI-I (x 1)
  • Vstup zvuku: 3,5 mm konektor
  • Externí ovládání: RJ45, 2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup), 3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Dodávané příslušenství
  • Napájecí kabel
  • Kabel RS232
  • Dálkový ovladač
  • Baterie pro dálkový ovladač
  • Stručný návod k rychlému použití
  • Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1)
  • Kabel pro uzavřený cyklus RS232
  • Logo Philips (1x)
  • Kryt USB a šroub (x 2)
Formát obrazovky: 16:9
Technologie TV: LED
Rozhraní: HDMI
Úhlopříčka obrazovky ("): 32"