Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.

Kód produktu10101224
Part numberDPX-50-LC/SC-OM4-1
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
272 Kč
Vaše cena bez DPH
158.68 Kč
Vaše cena včetně DPH
192 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je192Kč  s dph
Váš e-mail