Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.

Kód produktu10101228
Part numberDPX-50-LC/SC-OM4-10
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
653 Kč
Vaše cena bez DPH
366.94 Kč
Vaše cena včetně DPH
444 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 10m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je444Kč  s dph
Váš e-mail