ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFT1B FHD, 1920 x 1080, 180Hz, 1000:1, 450cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Přidat do oblíbenýchASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFT1B FHD, 1920 x 1080, 180Hz, 1000:1, 450cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód produktu1355013
Part numberPG27FFT1B
EAN produktu4710483946042
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:ASRock
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ASRock PG27FFT1B
  • 27" FHD (1920 x 1080) IPS displej
  • Vysoká obnovovací frekvence 180Hz
  • Odezva 1ms (MPRT)
  • 94% DCI-P3 / 123% sRGB barevný prostor
  • Široké pozorovací úhly 178°
  • Technologie Flicker Free (bez blikání)
  • Technologie Low Blue Light (snížené modré světlo)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení1920x1080 FHD
Sytost barev94%
Jas450 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence180Hz
Spotřeba42 W
Konektivita2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.2
1x 3,5mm Jack
2x reproduktor 2W
100~240 V AC, 50/60 Hz, 1,5 A
Nastavitelnost
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry613 x 430 x 225 mm
Váha4,25 kg
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: 3.5mm Jack