ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Novinka
Přidat do oblíbenýchASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):1.
Kód produktu1355023
Part numberPG27FFS2E
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:ASRock
Hlídací pes
ASRock PG27FFS2E
Phantom Gaming PG27FFS2E-W je 27palcový IPS herní monitor stvořený pro plynulé a pohotové hraní. Disponuje obnovovací frekvencí 240 Hz, dobou odezvy 1 ms a certifikací AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan nabízí nastavení výšky, naklonění, funkci pivot (otočení o 90°) i plné otáčení o 360°, což zajišťuje maximální flexibilitu při sledování.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení1920x1080 FHD
Sytost barev99% sRGB
Jas350 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT; 5.9ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
Spotřeba50W
Konektivita2x HDMI 2.1 (TMDS)
1x DisplayPort 1.2
1x 3.5mm jack
2W x2 reproduktory
VlastnostiHDR10
AMD FreeSync
Flicker-Free
Redukce modrého světla
Nastavitelnost
Nastavení výšky130 mm
Naklonění-5°~+23°
Otočení360°
VESA100x100 mm
Kensington lockNe
Rozměry a váha
Rozměry612 x 357 x 46 mm
Váha3.40 kg
Formát obrazovky: 16:9
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje: Antireflexní
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: DisplayPort
Výbava: Reproduktory
Výbava: VESA montáž
Výbava: Nastavitelná výška
Výbava: FreeSync
Výbava: HDR
Výbava: Výškově stavitelný
Výbava: Redukce blikání (flicker-free)
Výbava: Redukce modrého světla
VESA rozměry: 100x100
DP verze: 1.2
Typ panelu: IPS
Použití: Herní
Rozhraní vstup: DP
Rozhraní vstup: HDMI
Rozhraní vstup: 3,5 mm Jack