ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Novinka
Přidat do oblíbenýchASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód produktu1355020
Part numberPG27FFS1A
EAN produktu4717677324242
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:ASRock
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ASRock PG27FFS1A
Phantom Gaming PG27FFS1A je 27palcový herní monitor s IPS panelem, který byl navržen pro plynulé a pohotové hraní. Nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, dobu odezvy 1 ms a certifikaci AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan umožňuje nastavení výšky, naklonění, otočení o 90° a plnou rotaci o 360° pro optimální flexibilitu při sledování.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení1920x1080 FHD
Sytost barev99% sRGB
Jas350 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT; 5.9ms (GtG)
Obnovovací frekvence240Hz
Spotřeba50 W
Konektivita2x HDMI 2.1
1x DisplayPort 1.2
1x 3.5mm jack
2W x2 reproduktory
VlastnostiHDR10
AMD FreeSync
Flicker-Free
Redukce modrého světla
Nastavitelnost
Naklonění-5° ~ +23°
Otočení-20° ~ +20°
VESA100x100 mm
Kensington lockNe
Rozměry a váha
Rozměry612 x 445 x 193 mm
Váha4.13 kg
Formát obrazovky: 16:9
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: 3.5mm Jack