APC Replacement Battery Cartridge #118, SMX120RMBP2U
Přidat do oblíbenýchAPC Replacement Battery Cartridge #118, SMX120RMBP2U
Příslušenství:Náhradní baterie.
Kód produktu1000634
Part numberAPCRBC118
EAN produktu731304282686
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:APC
Hlídací pes
baterie do Externí baterie SMX120RMBP2U k UPS SMX2200RM, SMX3000RM
Výsup:
• napětí: 120V
Baterie a doba běhu
• Kapacita baterie (VAh): 600
• Počet baterek v řetězci: 10
• Typ baterek: 12V/5Ah
• Typ baterie: Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
• Montáž baterií: Samostatný bateriový regál
• Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 3 - 5
• Počet bateriových modulů: 1
Kompatibilní modely:
• SMX120RMBP2U (2)
Fyzické hodnoty
• Čistá hmotnost: 22.27 kg
• Maximální výška: 76.00 mm
• Maximální šířka: 203.00 mm
• Maximální hloubka: 584.00 mm
• Hmotnost při dodání: 25.18 kg
• Šířka při dodání: 393.00 mm
• Výška při dodání: 228.00 mm
• Hloubka při dodání: 761.00 mm