APC Replacement Battery Cartridge #113, BX1400UI, BX1400U-FR
Přidat do oblíbenýchAPC Replacement Battery Cartridge #113, BX1400UI, BX1400U-FR
Typ příslušenství:Baterie náhradní.
Kód produktu1000729
Part numberAPCRBC113
EAN produktu731304260042
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:APC
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
Baterie a doba běhu
• Kapacita baterie (Ah): 7,0
• Napětí baterie (V): 24
• Počet baterií (ks): 2
• Typ baterie: Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
• Montáž baterií: Samostatný bateriový regál
• Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech) 3 - 5
• Počet bateriových modulů: 1
Kompatibilní modely:
• BX1400UI
• BX1400U-FR
Fyzické hodnoty
• Čistá hmotnost: 6.8 kg
• Maximální výška: 102.00 mm
• Maximální šířka: 133.00 mm
• Maximální hloubka: 152.00 mm
• Hmotnost při dodání: 7.00 kg
• Šířka při dodání: 210.00 mm
• Výška při dodání: 140.00 mm
• Hloubka při dodání: 171.00 mm