APC Easy UPS On-Line, 3000VA/2700W Li-ion, Rack/Tower 2U, 230V, 6 IEC C13+1 IEC C19 outlets, I.Card Slot,W/ rail kit
Přidat do oblíbenýchAPC Easy UPS On-Line, 3000VA/2700W Li-ion, Rack/Tower 2U, 230V, 6 IEC C13+1 IEC C19 outlets, I.Card Slot,W/ rail kit
Kód produktu1000824
Part numberSRVL3KRIRK
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:APC
Hlídací pes
https://www.se.com/myschneider/catalogBrowse/cz/cs/product/SRVL3KRIRK
Přehled
Dodací lhůta Obvykle na skladě
Základní popis
Doba provozu pro zátěž
W
Min.–max.: 270-2700 W
9min 1s
Max. využívaná kapacita
100 %
vstupní napětí 230 V AC 1 fáz.
Jiná vstupní napětí 230 V
Input Connection Type IEC 60320 C20
rozsah vstupního napětí 160...300 V plná zátěž
110...300 V 60 % load
frekvence sítě 40...70 Hz auto-snímání
Output voltage 230 V AC 1 fáz.
Jiná výstupní napětí 220 V
240 V
jmenovitý výkon (W) 2700 W
jmenovitý výkon (VA) 3000 VA
Output connection type 6 IEC 60320 C13
1 IEC 60320 C19
Bypass type Interní bypass (automatický i manuální)
činitel výkyvu 3:1
Maximum configurable power in VA 3000 VA
Max. nastavitelný výkon (W) 2700 W
Topologie On-Line
Druh průběhu Sinusoida
účinnost 90 % (plná zátěž)
Výstupní kmitočet (synchr. se sítí) 50/60 Hz +/- 3 Hz synchr. se sítí
Doplňky
Battery type Li-Ion (Iont lithia) internal included
Řídicí panel Multifunkční lcd stavová a kontrolní konzola
Nouzové vypínání Ano
alarm Alarm when on battery : distinctive low battery alarm : overload continuous tone alarm
UPS connectivity Serial port
USB port
Available expansion slot
Energie rázu 945 J
počet jednotek rámů 2U
barva Černá se stříbrným předním rámem
výška 86 mm
šířka 438 mm
hloubka 632 mm
hmotnost přístroje 21,2 kg
USB compatible Yes
montážní poloha Vodorovná a svislá
montáž Montáž na rám with included kit
součást výrobku Základní kabel pro komunikaci záložního zdroje přes rozhraní RS-232
Kabel USB
Napájecí kabel C13-C14
IEC-C20 - Shuko input power cord
Skříňové instalační konzole
Skříňové podpěrné lišty
Stabilization feet
Uživatelská příručka
Bezpečnostní příručka
Number of power module filled slots 0
Number of power module free slots 0
výrobková řada Easy UPS On-Line
typ produktu nebo součásti Uninterruptible power supply (UPS)
Prostředí
certifikace výrobků CB
CE
UKCA
UN 38.3
IEC 62619
provozní teplota 0…40 °C
teplota okolí pro uskladnění -20…50 °C
nadmořská výška pro skladování 0…15000 m
stupeň krytí IP IP20
relativní vlhkost 0…95 % nekondenzující
Relativní vlhkost při uskladnění 0…95 % nekondenzující
úroveň hluku 50 dBA
Tepelné ztráty 1024 Btu/h
pracovní nadmořská výška 0...3000 m
Baterie a doba běhu
Doba provozu
View Runtime Graph
Účinnost
View Efficiency Graph
typ baterie Li-Ion (Iont lithia)
napětí baterie 48 V