ACER Tablet Iconia A16 (A16-11MN-A7WH),A733,16" 1920x1200,6GB,128GB UFS,N/A,Android 15,Vapor Silver
Novinka
Operační systém:Android; USB počet:1; Uhlopříčka obrazovky tabletu:13.0" a více; Typ baterie:Li-Ion; Barva:Stříbrná; Výkon nabíjení:20 W; Počet článků baterie:2; Hmotnost (g):980; Rozlišení předního fotoaparátu:5; Rozlišení zadního fotoaparátu:8; Typ displeje:IPS; Rozlišení displeje:1920 x 1200; Slot na paměťovou kartu.
Kód produktu11295443
Part numberNT.LK9EE.008
EAN produktu4711121846021
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Hlídací pes
ACER Tablet Iconia A16 (A16-11MN-A7WH)
Part Number: NT.LK9EE.008
Procesor
Model procesoru: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU
Zobrazení
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie displeje: IPS
Technologie podsvícení: LED
Rozlišení obrazovky: 1920x1200 WUXGA
Poměr stran: 16:10
Jas: 350nits
Paměť
Standardní paměť: 6 GB
Technologie paměti: LPDDR5 onboard memory + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 128 GB
Typ SSD: UFS
Síť a komunikace
WIFI 6 802.11ax 1x1: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
Reset hole: Ano
Celkový počet portů USB: 1
Počet portů USB Type-C: 1 (supporting USB 2.0)
3,5 mm jack: Ano
microSD card up to 1024 GB
Software
Operační systém: Android 15
Výbava
Rear webcam 8MP
Front webcam 5MP
Mikrofon: Ano
Reproduktor: Ano
Touchpad: Ne
TPM: Ne
Kick stand: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 2-články
Velikost baterie: 8000 mAh
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Popis napájení
Bez adaptéru, doporučený: USB Type-C 9V/2.22A 20W PD
Fyzické charakteristiky
Barva: Vapor Silver
Specifikace: Aluminium valloy
Rozměry: 369.5 x 240.2 x 8.9 mm
Hmotnost (přibližná): 0,98 kg
Operační systém: Android
USB počet: 1
Rozlišení displeje: 1920 x 1200
Typ displeje: IPS
Funkce: Přední kamera
Funkce: Wi-Fi
Funkce: BlueTooth
Konektory: USB-C
Konektory: 3,5 mm jack
Uhlopříčka obrazovky tabletu: 13.0" a více
Bezdrátové technologie: WiFi
Bezdrátové technologie: Bluetooth
Slot na paměťovou kartu: Ano
Značka procesoru: Jiné
Typ baterie: Li-Ion
Barva: Stříbrná
Výkon nabíjení: 20 W