ACER Tablet Iconia A14 (A14-11MN-A8LU),A733,14" 1920x1200,8GB,256GB UFS,N/A,Android 15,Vapor Silver
Novinka
Operační systém:Android; Uhlopříčka obrazovky tabletu:13.0" a více; Typ baterie:Li-Ion; Barva:Stříbrná; Výkon nabíjení:20 W; Počet článků baterie:2; Hmotnost (g):910; Rozlišení předního fotoaparátu:5; Rozlišení zadního fotoaparátu:8; Typ displeje:IPS; Rozlišení displeje:1920 x 1200; Slot na paměťovou kartu; Funkce:Wi-Fi, BlueTooth, Přední kamera.
Kód produktu11295125
Part numberNT.LK4EE.008
EAN produktu4711121845987
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Hlídací pes
ACER Tablet Iconia A14 (A14-11MN-A8LU)
Part Number: NT.LK4EE.008
Procesor
Model procesoru: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU
Zobrazení
Velikost obrazovky: 14"
Typ obrazovky: LCD
Technologie displeje: IPS
Technologie podsvícení: LED
Rozlišení obrazovky: 1920x1200 WUXGA
Poměr stran: 16:10
Jas: 350nits
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR5 onboard memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS
Síť a komunikace
WIFI 6 802.11ax 1x1: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
Reset hole: Ano
Celkový počet portů USB: 1
Počet portů USB Type-C: 1 (supporting USB 2.0)
3,5 mm jack: Ano
microSD card up to 1024 GB
Software
Operační systém: Android 15
Výbava
Rear webcam 8MP
Front webcam 5MP
Mikrofon: Ano
Reproduktor: Ano
Touchpad: Ne
TPM: Ne
Kick stand: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 2-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Maximální výdrž baterie: 10 hodin
Popis napájení
Bez adaptéru, doporučený: 2-pin 20 W AC adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Vapor Silver
Specifikace: Aluminium valloy
Rozměry: 324.6 (W) x 211 (D) x 8/8 (H) mm (12.78 x 8.31 x 0.31/0.31 inches)
Hmotnost (přibližná): 0,91 kg
Operační systém: Android
Rozlišení displeje: 1920 x 1200
Typ displeje: IPS
Funkce: Přední kamera
Funkce: Wi-Fi
Funkce: BlueTooth
Konektory: USB-C
Konektory: 3,5 mm jack
Uhlopříčka obrazovky tabletu: 13.0" a více
Bezdrátové technologie: WiFi
Bezdrátové technologie: Bluetooth
Slot na paměťovou kartu: Ano
Značka procesoru: Jiné
Typ baterie: Li-Ion
Barva: Stříbrná
Výkon nabíjení: 20 W