Acer Iconia Tab P11 (P11-11-86WG) - MTK MT8781 Octa-Core CPU, 11" 2000x1200, 8GB, 256 GB UFS,Android 14, Iron Grey
Přidat do oblíbenýchAcer Iconia Tab P11 (P11-11-86WG) - MTK MT8781 Octa-Core CPU, 11" 2000x1200, 8GB, 256 GB UFS,Android 14, Iron Grey
Operační systém:Android; USB počet:1; Uhlopříčka obrazovky tabletu:11.0-11.9"; Typ baterie:Li-Ion; Barva:Šedá; Výkon nabíjení:20 W; Počet článků baterie:2; Hmotnost (g):550; Napětí baterie (V):3.8; Rozlišení předního fotoaparátu:5; Rozlišení zadního fotoaparátu:13; Typ displeje:LED; Procesor:MediaTek; Slot na paměťovou kartu.
Kód produktu11294350
Part numberNT.LGUEE.004
EAN produktu4711121957048
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER Iconia Tab P11 (P11-11-86WG)
Part Number: NT.LGUEE.004
Procesor
Model procesoru: MTK MT8781 Octa-Core
Zobrazení
Velikost obrazovky: 11"
Typ obrazovky: LCD
Režim obrazovky: WUXGA+
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 2000x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR4X Memory On Board
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS
Síť a komunikace
WIFI (802.11ac Dual band 2.4 GHz + 5 GHz): Ano
Bluetooth verze v5.2: Ano
Rozhraní/porty
Reset hole: Ano
Celkový počet portů USB: 1
Počet portů USB Type-C: 1 (supporting charging)
3,5 mm jack: Ano
Software
Operační systém: Android 14
Výbava
Rear webcam 13MP AutoFocus
Front webcam 5MP MIPI
Mikrofón: Ano
MicroSD card slot up to 512GB
Reproduktor: Ano
Touchpad: Ne
TPM: Ne
Informace o baterii
Počet článků: 2-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 20Wh
Maximální výdrž baterie: 13 hodin
Popis napájení
20 W AC adapter support 9V/2A quick charge
Fyzické charakteristiky
Barva: Iron Grey Metal back cover
Rozměry: 265.2 (W) x 169.8 (D) x 8.1/8.1 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 0,55 kg
Operační systém: Android
USB počet: 1
Procesor: MediaTek
Baterie (mAh): 8000-8999
Typ displeje: LED
Funkce: Přední kamera
Funkce: Wi-Fi
Funkce: BlueTooth
Konektory: USB-C
Uhlopříčka obrazovky tabletu: 11.0-11.9"
Bezdrátové technologie: WiFi
Bezdrátové technologie: Bluetooth
Bezdrátové technologie: GPS
Slot na paměťovou kartu: Ano
Značka procesoru: MediaTek
Typ baterie: Li-Ion
Barva: Šedá
Výkon nabíjení: 20 W